| Zoek binnen oA | ||
| oA nieuwsbrief ontvangen? | ||
Op 13 augustus 2010 laten leerlingen van de Zomerschool zien wat ze geleerd hebben.
Om leerlingen uit groep 7 en 8 van alle basisscholen in Zoetermeer een leuke en zinnige periode te bieden tijdens de zomervakantie, heeft OnderwijsAdvies samen met de gemeente Zoetermeer en met ondersteuning van het bedrijfsleven, Kamer van Koophandel en Samenwerkingsverband Onderwijs Bedrijven (SOB) Zoetermeer een uitdagend Zomerprogramma voor deze leerlingen bedacht. Een programma gericht op plezier met een educatief karakter. Edutainment!
Wat gaan de kinderen doen?
Het programma bestaat uit diverse activiteiten op het gebied: taal, lezen, rekenen, samenwerken, muziek, ICT, sport en spel en techniek. De begeleiders van de Zomerschool zijn onderwijskundigen en worden bijgestaan door activiteitenbegeleiders van het ID-College. Bijgesloten vindt u het programma van de Zomerschool. De Zomerschool duurt één week en vindt plaats gedurende twee weken. De eerste week vindt plaats van 2 t/m 6 augustus 2010 en de tweede week van 9 t/m 13 augustus 2010.
Uitnodiging
Wij nodigen u van harte uit om op vrijdag 13 augustus 2010 aanwezig te zijn bij de feestelijke afsluiting van deze eerste Zomerschool die door OnderwijsAdvies georganiseerd is. U bent van harte welkom vanaf 14:45 uur en het programma duurt tot 17:00 uur.
Afsluitingsprogramma:
14:45 – 15:00 uur * Ontvangst koffie/thee
15:00 – 16:00 uur * U kunt meekijken met de kinderen
16:00 – 17:00 uur * Presentaties van de wiki’s door de kinderen zelf
* Praten met de leerlingen en ouders over hun ervaringen
Aanwezigheid
Graag vernemen we van u of u aanwezig bent bij dit evenement. U kunt zich hiervoor aanmelden via: info@onderwijsadvies.nl. Mocht u helaas verhinderd zijn, maar wel graag een verslag en beeldmateriaal van deze Zomerschool ontvangen, dan kunt u dit doorgeven via: marcom@onderwijsadvies.nl.
